NABÍZÍME

  • Taxislužba: V rámci regionu východních Čech, provozujeme už mnoho let (k plné spokojenosti zákazníků) klasickou taxislužbu moderními vozy. Již několik let provozujeme také osmimístný minibus, s nímž poskytujeme taxislužbu za bezkonkurenční ceny v přepočtu na osobu a km. Nedávno jsme pořídili nový FORD TOURNEO CUSTOM pro ještě pohodlnější, bezpečnější a luxusnější cestování našich zákazníků.

 

  • Smluvní doprava osob: Pro naše (především) firemní  a dlouhodobé zákazníky máme připraveny dva osmimístné minibusy. Jsme schopni pro vás zorganizovat svozy a rozvozy Vašich zaměstnanců přesně na čas do a ze zaměstnání, odvezeme vaše lidi např: z/na letiště, z/na nádraží po celé EU. Rozvezeme Vaše lidi z firemních akcí, večírků, rautů, plesů…. Smluvní přepravu si můžete s námi sjednat i jako soukromá osoba, za dodržení určitých podmínek – Vaše hostiny, svatby, párty ani dovolené nejsou pro nás z hlediska dopravy žádným problémem.

 

  • Expres kurýrní služba: V životě mohou nastat situace, kdy je třeba okamžitě dopravit extrémně důležité věci v krátkém čase. Umíme přepravit vaše zásilky do 2t téměř kdykoliv téměř kamkoliv za dobrou cenu.

 

Naši řidiči jsou školení profesionálové s tisíci km najetými bez zaviněné nehody, komunikují nejen česky, ale zvládají mluvit německy a anglicky. Na jejich vzdělávání v tomto směru stále pracujeme a zdokonalujeme jejich jazykové dovednosti.Všechny naše vozy jsou vybaveny ostrovní free wi-fi sítí a klimatizací. Pro dálkovou přepravu je náš nejnovější Ford vybaven minibarem se střízlivou nabídkou piva a nealko nápojů, v přestávce můžeme nabídnout i teplé nápoje. Našim firemním zákazníkům smluvní dopravy a kurýrní služby vycházíme vstříc v možnostech platby. Mimo hotovostní platby nabízíme i možnost fakturace se splatností 30 dní. Ceny smluvní a kurýrní dopravy určujeme individuálně, podle vzdálenosti, časové náročnosti, náročnosti zákazníka apod. Cena taxislužby je určena přesně cejchovaným taxametrem a je splatná okamžitě po ukončení přepravy hotově. Nejsme plátci DPH.